Roll UP, vlajky, samolepky Celkem 16 položek.

Podkategorie

 • Roll up bannery

  Tisk pro roll up bannery realizujeme na tiskárně Roland-rs 640 od předního světového výrobce wide - format tiskáren - Roland DG na banner 440g/m2. Tiskárna zaručuje vysoce fotorealistický tisk.

 • Instalace reklamy

  Provádíme odborné instalace jakékoliv outdoorové reklamy v celé České republice. Instalujeme PVC bannery, samolepky na výlohy, polepy aut, reklamní desky, vlajky, světelnou reklamu i jinou atypickou reklamu.

 • Světelná reklama

  Zajistíme výrobu světelné reklamy na míru. Nabízíme celou řadu řešení pro Vaši reklamu. Od reklamních panelů umístěných na konstrukci s osvětlením, velkoplošných reklam až po samostatná písmena 
  vyráběná v mnoha provedeních s osvětlením pomocí neonu, Slimline trubic, zářivek nebo LED. Na všechny výrobky poskutujeme záruku. Provádíme odborné instalace světelné reklamy po celé České republice.

 • Samolepky

  PVC samolepky tiskneme na tiskárně Roland-rs 640 od předního světového výrobce wide - format tiskáren - Roland DG, Mimaki JV4 SP a Mimaki JV5 o šíři 160 cm. Ořez je prováděn na plotrech o šíři 120 cm a 160 cm.

 • Firemní vlajky

  Firemní vlajky tiskneme na tiskárně Mimaki, modely JV4 a JV5, sublimujeme na olejovém kalandru francouzské značky Lamare, následně vlajky ještě pereme za účelem odstranění případných přebytků inkoustu. Tisk firemních vlajek je realizován sublimační technologií. Sublimační tisk je aplikování sublimačního inkoustu na povrch předmětu použitím tepelného lisu při nastavení určité teploty, času a tlaku.

 • Billboardy, Bigboardy...

  Billboardy a bigboardy tiskneme na tiskárně DGI PolaJet PS - 3206 a DGI XP 2506D od renomovaného jihokorejského výrobce. Plakáty tiskneme na tiskárně Roland-rs 640 od předního světového výrobce wide - format tiskáren - Roland DG.

 • Náhled
Na stránce
Celkem 1 - 6 z 16 položek
Celkem 1 - 6 z 16 položek